E-Bicykle

Ecobike SX300 20"29er zelený 2021

2 190,00 €
Dostupnosť: na centrálnom sklade
horský elektrobicykel so stredovým motorm, LG batériou s dojazdom 130 km!
- +

Ecobike predefinoval technológiu, ktorá sa rokmi osvedčila vo všetkých podmienkach. Jasným dôkazom toho je Ecobike SX300. Tento horský elektrobicykel je kombináciou fantastického výkonu s dizajnom budúcnosti. Ecobike SX300 sa vyznačuje jedinečným dizajnom. Nový patentovaný dizajn rámu robí elektrobicykel okamžite príťažlivým, no rovnako v praxi funguje tiež perfektne. Batéria je elegantne schovaná v ráme, geometria zaisťuje veľké pohodlie, dobré rozloženie hmotnosti a bezpečnosť.

 

Elektrický pohon a asistenčný systém je založený na technológii s centrálnym motorom DAPU®, ktorú už roky overujú a oceňujú používatelia našich bicyklov. Motor vytvára krútiaci moment až 90 Nm. Pomáha bez problémov prekonávať aj náročné svahy, jednoducho zábava. Systém je podporovaný batériou LG. Svoj bicykel môžete nakonfigurovať s balíkom s kapacitou 10,4 Ah alebo 14 Ah 48V. Technológia Smart BMS, ktorú používame, zaisťuje efektívnu prevádzku batérie a prispieva k jej dlhšej životnosti. Prevádzku systému podporuje ovládací panel s farebným displejom. Ten je vybavený senzorom, ktorý automaticky prispôsobuje podsvietenie obrazovky podmienkam, v ktorých sa pohybujete. Jeho užívateľsky prívetivé rozhranie zaisťuje intuitívne prechádzanie medzi rôznymi funkciami a nastaveniami. K dispozícii je tiež páčka plynu, ktorým sa dá aktivovať systém pohybu s bicyklom. Motor a batéria sú umiestnené tak, aby sa udržalo čo najlepšie rozloženie hmotnosti.

 

V spoločnosti Ecobike používame kvalitné doplnky od osvedčených dodávateľov. Vynikajúcu trakciu sme dosiahli použitím pneumatík Continental® Race King 29 x 2,20 a skvelej vidlice RST® Blaze TNL absorbujúcej nárazy. Elektrobicykel so silným motorom si vyžaduje solídnu prehadzovačku - v tomto prípade sme sa zamerali na SRAM® GX s 10 rýchlosťami. V zložitých podmienkach sú brzdy základom bezpečnosti. SX300 je ovládaný hydraulickými kotúčovými brzdami Shimano®.

 

Ecobike SX300 vám umožní spoznávať nielen krásne miesta, ale hlavne nové možnosti!

 

O ZNAČKE

 

Ecobike je výrobca elektrických bicyklov pôsobiaci na trhu už 13 rokov. Svoje hlavné sídlo má v západopoľskom centre dolno-sliezského regiónu v meste Wroclaw. Známy pre zákazníkov v Poľsku či Španielsku, neustále expanduje  aj na ďalších trhoch v strednej a severnej Európe. V súčasnosti firma exportuje bicykle do 15 krajín EÚ. Dizajnové a technologické inovácie, široký výber biciyklov a príslušenstva s ktorým rok čo rok na trh Ecobike prichádza, sú ocenené mnohými zákazníkmi zo všetkých kútov Európy. 

Výrobca: Ecobike
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 5903317862741
Záruka: 24 mesiacov
Čas nabíjania: 4 h
Kazeta: CS PG 1020 11-36
Kolesá: 29 x 2.20 Continental Race King
Materiál: hydroformovaný hliník
Maximálna rýchlosť: 25 km/h *(podľa EU legislatívy)
Maximálne zaťaženie: 125 kg
Maximálny dojazd: 130 km
Maximálny výkon: 840 Watt
Predstavec: Promax MA-47 (31,8 mm x 90 mm)
Rám: 20"
Reťaz: KMC E10
Rukoväte: VELO VLG-776-12D3+VLP-171
Sedlo: VELO VL-3363 NP1
Špice: SAPIM 13G / Pr: 290 mm / Zd: 255 mm
Typ batérie: LG 48V 14 Ah
Vidlica: RST BLAZE TNL 29
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.