E-Kolobežky

BLUETRAN LIGHTNING 35Ah, čierna

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.
Pozrieť ďalší tovar v kategórií

Spoločnosť Minimotors sa rozhodla uviesť na trh novú sériu kolobežiek pod značkou BLUETRAN. Podobne ako u ostatných značiek tejto spoločnosti, aj tu sa kladie dôraz na najvyššiu kvalitu, spracovanie, komfort jazdy a špičkový dizajn. A práve bluetran lightning ovplýva originálnom a mimoriadne detailne prepracovaným dizajnom.

Motor o celkovej sile 5040W dáva kolobežke značnú silu a akceleráciu. Batéria LG 72V s kapcitou 35Ah síce nie je najvyššia, no určite porovnateľná s konkurentmi v strednej triede. 

Bluetran Lightning je typicky novým systémom náklaňania riadítok, ktorým si ich možno prispôsobiť podľa svojich potrieb. Úložný box pre batériu je vodotesný. Káblovanie je vykonané naozaj precízne, čo umožní napríklad pohodlné pripojenie alarmu. Konektory pre nabíjanie batérie sú typu GX20, pretože pravé tie bývali v minulosti u niektorých kolobežiek slabším miestom.

Kolobežka je kvalitne odpružená pružinovým systémom QUAD známy u štvorkoliek. Hydraulické brzdy Zoom kolobežku skvele istia a novinkou sú aj smerové svetlá, ktoré sa rovnako starajú o bezpčnosť. No a bezpečnosť doplňuje robustný, kvalitne prepracovaný bočný stojan.

Celkovo možno kolobežku Bluetran Lightning hodnotiť ako niečo medzi modelmi Dualtron Thunder a Victor. Oproti Thunder má síce lepší dojazd, no oproti Viktor  je zase ťažšia, váži 40,5 kg.

Kód produktu: BTLG.2
Výrobca: Bluetran/Minimotors
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Brzdové svetlo: Áno
Kolesá: 10" dušové
Maximálna rýchlosť: 90 km/h
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Maximálny dojazd: 110 km
Maximálny výkon: 5,040 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu, smerové, odrazové,
Rozmery v rozloženom stave: 127 x 61 x 115 cm
Rozmery v zloženom stave: 127 x 28 x 50 cm
Tempomat: Áno
Typ batérie: LG 72V 35Ah
Typ brzdy: hydraulické kotúčové zoom
Váha (s batériou): 41 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.