E-Bicykle

Ecobike MX 23" 28er blue 2023

2 290,00 €
Dostupnosť: dostupné od 03.04.2023.
trekový elektrobicykel so stredovým motorom a doajazdom 130 km!
- +

Geometria rámu elektrobicykla Ecobike MX20 nielen že poteší oko svojou integrovanou batériou, ale predovšetkým sa ukazuje ako praktické riešenie. Nová konštrukcia umožňí zaujať dobrú pozíciu a pohodlne sa usadiť pre jazdou. Vďaka ergonómii batéria sedí dobre v ráme, uľahčuje sa jej vyberanie a vkladanie.

Pohon elektrobicykla Ecobike MX20 zaisťuje stredový motor DAPU. Jeho vysoký točivý moment 90Nm prináša vysoký výkon aj pri strmých stúpaniach, o ktorý sa postará torzný snímač. Vaša jazda zostane vďaka tomu plynulá aj pri ťazkých podmienkach. Tajomstvo tohto výkonu spočíva v 48V 10,4-14Ah batérii LG.

Farebný LCD displej vás určite uchváti. Je vybavený senzorom súmraku, ktorú sa podľa viditeľnosti zapne alebo vypne. Ľahko ovládateľné užívateľské rozhranie podáva základné informácie a umožňuje vybrať si z niekoľkých konfigurácií štýl jazdy.

No ani ten najlepší systém nazaručí výsledok bez patričnej výbavy. Preto je Ecobike MX20 vybavený prehadzovačkou Shimano Nexus 7, ktorá je ideálne stavaná na mestské podmienky, pretože prevody možno meniť aj počas státia na svetelnej križovatke. Vyznačuje sa tiež odolnosťou voči vonkajším faktorom.

Ďalšou súčasťou výbavy je odpružená vidlica SUNTOUR NEX, hydraulické kotúčové brzdy SHIMANO a zosilnené plášte kolies SCHWALBE ENERGIZER PLUS. To všetko dáva predpoklady pre solídny elektrobycikel, s ktorým prekonáte veľa rôznych trás.

Na palube Ecobike MX20 nechýba osvetlenie, gélove sedlo SELLE ROYAL, blatníky, nosič batožiny a stojan. Teraz stačí len nasadnúť a vaša prvá cesta sa môže začať.

Výrobca: Ecobike
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 5903317865209
Záruka: 24 mesiacov
Kľuka: Prowheel 44T
Kolesá: 28" x 1.75 Schwalbe Energizer Plus
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Maximálne zaťaženie: 125 kg
Maximálny výkon: 600 Watt
Osvetlenie: Predné: Spaninga Kendo XE, Zadné: Spaninga MLL XE
Pedále: Velo
Predný náboj: Shimano TX505
Predstavec: Promax 7° / 110 mm
Prehadzovač: Shimano NEXUS 7-stupňové
Rám: 23" hydroformovaný hliník
Reťaz: KMC
Riadidlá: Promax 660 mm 25.4
Rukoväte: Velo VLG-519AD2
Sedlo: Selle Royal Lookin Basic
Špice: SAPIM
Typ brzdy: Shimano MT200 hydraulické
Vidlica: SunTour NEX HLO-DS travel 63 mm
zadný náboj: Shimano NEXUS
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.