uskladnenie a servis

uskladnenie a servis

Zimný servis a uskladnenie vašej kolobežky už od 0,38 EUR/deň

 

Leto je už neodvratne za nami. Rozmýšľali ste už nad tým, ako bezpečne odložiť svoju kolobežku a predovšetkým tak, aby ste v jari mohli opäť bez problémov jazdiť? Aj keď niektorí túto situáciu podcenia a nechávajú kolobežku v garáži, kôlni či len jednoducho doma v kúte, po zimných mesiacoch bez jazdenia sa dočkajú nemilého prekvapenia. Kolobežka zrazu nefunguje tak ako predtým, nemá ťah, stratila energiu, batéria sa vyčerpá príliš rýchlo. Ako je to možné? Treba si uvedomiť, že batéria je srdcom každej kolobežky. Ak jej nebudete venovať pozornosť, batéria bude trpieť a škody môžu byť nenapraviteľné. Prečo? Články batérie potrebujú byť pravidelne udržiavané pod určitým napätím, neprospieva im nízke ale ani príliš vysoké napätie, mrazivé prostredie a tiež nepravidelné nabíjanie.

 

Preto vám teraz ponúkame možnosť uskladniť a pripraviť si kolobežku na novú sezónu.

 

Čo obsahuje zimný balík?

 

Uskladnenie kolobežky v zabezpečnom a teplom prostredí

Pre kolobežku a jej batériu je dôležité suché a nemrazivé prostredie, v ktorom sa skladuje. Výkyvy teplôt a vlhko pôsobia zväčša negatívne na jej životnosť. Naše priestory sú vykurované 24/7 a teplota neklesne pod 10°C, čo je pre skladovanie kolobežky mimo sezóny ideálna teplota. Okrem toho je náš objekt skladaovania kvalitne zabezpečený, vybavený alarmom napojením na políciu.

 

Pravidelné dobíjanie a premeranie kapacity 

Pravidelnosť dobíjania článkov je pre životnosť a dobrú kondíciu batérie kľúčová. Počas zimného uskladnenia bude batéia vašej kolobežky priebežne nabíjaná podľa potreby aspoň raz v mesiaci, čím sa zabráni predčasnému opotrebeniu a poklesu výkonnosti batérie. V prípade, žeby predsa len došlo k úbytku kapacity batérie počas doby uskladnenia, radi vykonáme nápravu.

 

Príprava pred štartom novej sezóny

Po správnom uskladnení s pravidelným dobíjaním pripravíme vašu kolobežku na štart novej sezóny, aby ste mohli okamžite jazdiť.Po správnom uskladnení s pravidelným dobíjaním pripravíme vašu kolobežku na štart tej novej sezóny, aby ste mohli okamžite jazdiť. Často kolobežka po zime zvykne škrípať a vŕzgať, čo nevzbudzuje dobrý pocit pri jazde. V servisnom balíku je zahrnuté kompletné čistenie kolobežky, premazanie všetkých kĺbov a spojov, upevnenie skrutiek, či dohustenie pneumatík. Často kolobežka po zime zvykne škrípať alebo praskať čo nevzbudzuje dobrý pocit pri jazde. V servisnom balíku je zahrnuté kompletné čistenie kolobežky, premazanie všetkých kĺbov a spojov, upevnenie skrutiek, či dohustenie pneumatík.

 

Cena služieb za mimosezónne uskladnenie a servis

 

1. Obdobie: 02.11 - 28.02., 45 EUR (0, 38 EUR/deň - uskladnenie, dobitie, premereanie batérie, premazanie spojov a kĺbov

 

2. Servisný balík za 39 EUR - diagnostika, premeranie kapacity, čistenie, premazanie, kontrola skrutiek, nastavenie bŕzd, dohustenie pneumatík, doprava (v rámci PO a okolia )  + vybrané náhradné diely v cene (1 náhradný diel). Ide o jednorázový servis bez dlhodobého uskladnenia.

 

3. Servisný balík za 39 EUR + uskladnenie na 120 dní (November - Február): 84 EUR

 

Čo urobíme s u nás zakúpeným pokazeným produktom?

 

Záručný servis

Tovar nám môžete zaslať kuriérom, v prípade dohody je možné tovar vyzdvihnúť priamo u vás. Keďže väčšinu náhradných k dielov máme k dispozícii, väčšina opráv je ukončená v priebehu pár dní. Snažíme sa vyhovieť zákazníkovi čo najskôr tak, aby nemusel na reklamovaný tovar čakať 30 dní.

Pozáručný servis

V prípade, že vám už uplynula na zakúpený tovar záruka, radi vykonáme opravu alebo dodáme náhradnú súčiastku, aby vám vaša vecička mohla ešte roky spoľahlivo slúžiť.

 

Kompletná kontrola pred dodaním zákazníkovi

Ako bonus poskytujeme podrobnú prehliadku vozidla po prijatí na našom sklade. Môže to znieť ako samozrejmosť, no treba si uvedomiť, že elektromobilita je stále ešte v počiatkoch a nie vždy vozítko, ktoré dorazí po dlhej ceste z Ázie, je vo všetkom ako sa hovorí "Tip-Top". Pre náš pocit istoty prevádzame úplnú kontrolu a tým zaručíme, žek zákazník sa po rozbalení svojho vozidla nedočká žiadneho nemilého prekvapenia.

Kontrolu je možné zabezpečiť u všetkých elektrických kolobežiek a bicyklov, u elektrických skútrov je kontrolu možno vykonať len pri osobnom odbere.

Čo obsahuje kontrola?

Na každom dodanom vozidle (elektrobicykel, elektrická kolobežka) pred dodaním kontrolujeme:

  • batériu*
  • nabíjačku
  • displej
  • osvetlenie (predné a zadné osvetlenie, hlavný svetlomet, osvetlenie podvozku, brzdové svetlo, smerové svetlá, klaksón)
  • brzdy (mechanické, elektronické, hydraulické, EABS)
  • motor
  • pneumatiky (kontroluje sa ich funkčnosť, nekontroluje sa tlak)
  • celkový mechanický stav (či nemá vozidlo niečo mechanicky poškodené zavinené prepravou)

 

*kontrolou batérie sa myslí funkčnosť batérie, nemyslí sa tým meranie kapacity, zisťovanie veku batérie a pod.

 

Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.