E-Kolobežky

DUALTRON X LTD - najvýkonnejšia kolobežka na svete!

8 490,00 € 7 890,00 €
Dostupnosť: do 5 dní
- +

 

Kráľ výkonných kolobežiek

 

 

Medzi šelmami na trhu elektrických kolobežiek je stále tým najmocnejším a najimpozantnejším vládcom.

Dualtron X Limited je kolobežka s obrovským výkonom a neuveriteľným komfortom zostrojená pre tých, jazdcov, ktorí hľadajú ten najlepší zážitok z jazdy.

X Limited je postavený na podobnom podvozku ako X2, ale s väčšími rozmermi, aby vyhovoval veľmi náročnému štýlu jazdenia. Vyššie rozmery (dlhšie a väčšie) zlepšujú stabilitu pri vyšších rýchlostiach a poskytujú dodatočný priestor pre nohy. Kedže ide o kolobežku s veľmi dlhým dojazdom, dodatočne je možné inštalovať aj sedadlo.

 

Dualtron X Limited má všetky dobré stránky predchodcu X2; a okrem toho sa mu podarilo eleminovať jeho nedokonalosti.

 

 

Pre koho je kolobežka určená?

 

Jednoznačne pre tých, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu/ vysoký výkon / vysoký komfort / vysoký dojazd a dobrú ovládateľnosť na asfalte aj v teréne.

Dualtron X Limited je vybavený dvoma motormi vpredu a vzadu, pričom každý z nich dokáže dodať maximálny výstupný výkon 6 000 W, spolu 12 000 W.

Tento šialený výstupný výkon 12 000 W je možný vďaka 50 ampérovým ovládačom Square Wave (70 A v Boost režime).

Dva vysoko výkonné motory X Limited sú poháňané masívnou batériou 84V60Ah (95,4V max) zloženou z článkov LG 21700, patriacich medzi najlepšie a najpokročilejšie články na trhu.

 

Životnosť článkov LG 21700 je až štyri roky. Samozrejme za predpokladu, že kolobežka je skladovaná v suchom (nie vlhkom) a dobre vetranom prostredí.

 

Kľúčové vlastnosti kolobežky

 

 

  • Hydraulický kotúčový brzdový systém vpredu a vzadu so 4 piestovými strmeňmi. 4-piestový strmeň umožňuje širšiu kontaktnú plochu pre kotúč brzdy a poskytuje tak o 50 % vyššiu účinnosť brzdenia v porovnaní s predchádzajúcim modelom (X2), okrem toho je oveľa tichší | ABS. Hydarulický brzdový systém je zladený s patentovaným vysoko výkonným magnetickým/elektrickým brzdením.
  • Ultra široké 13 palcové x 3 palcové bezdušové pneumatiky RCS.
  • Dvojité nastaviteľné hydraulické odpruženie – nastaviteľné na 19 rôznych nastavení. Tlmič riadenia pre stabilnejší smer počas jazdy pri vysokej rýchlosti.
  • Opierky nôh so svetelnými reflektormi.
  • 100 W LED svetlomety, smerové svetlá, tlmené svetlá, osvetlenie loga…Predné osvetlenie pozostáva z troch 30W hlavných svetlometov a dvoch 5W prídavných svetiel s dômyselne integrovanými smerovkami. Tieto svetlá spoločne vyžarujú 8 000 lúmenov. Zadné osvetlenie kombinuje brzdové svetlá (červené) so smerovými svetlami (žlté).
  • Veľmi silný klaksón
  • Nový veľký displej EY4 (oddelený od akcelerátora) s pripojením Bluetooth APP a mnohými zaujímavými funkciami. Viac info k ovládaniu najdete tu: https://www.erevolution.eu/tovar/5754/display-ey-4-minimotors

 

Výrobca: Dualtron/Minimotors
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Brzdové svetlo: Áno
Kolesá: 13" bezdušové
Maximálna rýchlosť: 110 km/h
Maximálny dojazd: 170 km
mobilná aplikácia: Áno
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED predné, zadné, odrazové
Rozmery v rozloženom stave: 145 x 64,8 x 140 cm
Rozmery v zloženom stave: 145 x 35,8 x 77,5 cm
Tempomat: Áno
Typ batérie: 84V 60Ah
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Váha (s batériou): 83 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.