Jednokolky

Ninebot by Segway Z10

2 050,00 €
Dostupnosť: do 3 dní
Jednokolka s dojazdom až 90 km!
- +

Ninebot by Segway Z10 je robustná jednokolka pre všetkých, ktorí milujú revolučné technológie a jazdu v náročných terénoch. Dych vyrážajúca rýchlosť 45 km/h a špičkový dojazd 90 km robí z Ninebot by Segway Z10 kráľom medzi jednokolkami. Výkon 1800 W poskytuje špičkovú jazdnú dynamiku a umožňuje stúpanie do 25°. Rozmer kolesa 18 x 4,1“  a terénny profil dopraje dokonalý úžitok z jazdy na nerovnej dlažbe či v bahne a zároveň vďaka gripu skvele drží na cestách aj vo vysokej rýchlosti. Pocit z jazdy na Ninebot by Segway Z10 je jedinečný a odlišný o toho, čo ste doteraz na jednokolkách zažili.

Špičkové remeselné prevedenie, dizajn a materiály sú, ako je to u značky Segway zvykom, na najvyššej úrovni. Ergonomické pedále napomáhajú celkovej stabilite a pevnému postoji na jednokolke. Je vybavená odnímateľnou pákou pomocou ktorej sa dá jednokolka pohodlne ťahať.

Ninebot by Seqway Z10 je vybavená automatickými opticko-difúznymi LED diódami novej generácie, vďaka čomu sa prispôsobí momentálnym svetelným podmienkam a jazdec je vždy bezpečne viditeľný. Nechýba integrovaný displej, ktorý poskytne informácie o stave batérie. BMS systém sa postará o maximálne ekonomické využitie batérií a monitoruje ich stav. Ninebot by Segway Z10 je štýlový moderný dopravný prostriedok pre ozajstných dobrodruhov. 

Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.