E-Skútre

SXT elektrický skúter Yadea G5 PRO, biely

4 890,00 €
Dostupnosť: na objednávku
elektrický skúter s výkonom 3100W a dojazdom až 160 km!
- +

 

Elektroskúter Yadea G5 PRO je vyššiou triedou modelu G5. Na druhej strane veľa detailov skútra ostáva zachovaných. Konštrukcia pozostáva z ocele valcovanej za studena, ktorá zvláda aj najtvrdšie vibrácie bez akýchkoľvek poškodení. Zadná náprava pozostáva z vysoko pevného hliníka s dvojitým odpružením a maximálnym zaťažením 155 kg. Takisto predná vidilica s dvojitým odpružením spoľahlivo tlmí nerovnosti vozovky a poskytuje vynikajúce jazdné vlastnosti.

Najväčší rozdiel predstavuje pohon. Ten pozostáva z centrálneho motora s maximálnym výkonom 3100 W. Výhoda centrálneho motora spočíva v jeho vysokej efektívnosti a mimoriadnej účinnosti. Prevádzkové napätie 60V a maximálny točivý moment 130 Nm dávajú skútru slušný výkon. O riadenie motora sa stará riadiaca jednotka s vektorovým riadením. Skúter dosahuje maximálnu rýchlosť 45 km/h. Potrebnú energiu dodávajú dve batérie 60V 32Ah Lithium Ion, s článkami Panasonic 18650, ktoré používa Tesla pri modele S. Kapacita batérie 1920 Wh (spolu 3840 Wh) postačí na dojazd 160 km. Obe batérie je možné vybrať zo skútra a nabiť kdekoľvek v zásuvke na 230V pomocou nabíjačky chránenej normou IP67. Nabíjanie trvá maximálne 8 hodín. 

Na riadítkach sa nachádza 7 palcový VA LCD vysoko kontrastný displej s automatickou reguláciou svetlosti, ktorý informuje o rýchlosti, stave batérie, zvolenom rýchlostnom stupni, prejazdenej vzdialenosti, prepojení s mobilným telefónom a o ďalšom. V zmysle čo najviac znepríjemniť život možnému zlodejovi, G5 PRO je vybavený alarmom a imobilizérom.

Veľké 12 palcové kolesá zaručujú stabilitu na cestách. Obe sú vybavené 220 mm plne hydraulickými kotúčovými brzdami. Skúter je určený pre 2 osoby a obsahuje pohodlné sedadlo,  úložný priestor pod ním zaberá druhá batéria. Dodatočne možno skúter vybaviť batožinovým boxom, ktorý sa namontuje v zadnej časti. Celkovo váži elektroskúter 118 kg z čoho 22 kg pripadá na obe batérie.

 

Ďalšou vymoženosťou skútru Yadea G5 PRO je funkcia Keyless Go kľúča, ktorý dokáže skúter odblokovať a aktivovať aj bez teho, aby ste museli siahnuť do vrecka po kľúč. Na riadítkach sa nachádza aj USB vstup pre pohodlné nabíjanie mobilu alebo iného zariadenia počas jazdy.

 

 

 

 

Obsah:

Skúter sa dodáva kompletne zostavený a 100% pripravený k jazde.

Kód produktu: ESCG5PR.1
Výrobca: SXT-Scooters
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 4260609322484
Záruka: 24 mesiacov
Šírka: 70 cm
Výška: 115 cm
Dĺžka: 181 cm
Brzdové svetlo: Áno
Čas nabíjania: 8 h
EU – homologizácia (EEC): Áno
Kolesá: 12"
Materiál: Oceľ valcovaná za studena
Maximálna rýchlosť: 45
Maximálne zaťaženie: 155 kg
Maximálny dojazd: 160 km
Maximálny výkon: 3,100 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu
Stúpanie: 15 °
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.