E-Bicykle

Ecobike RS 19" 29er čierny 2020

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.
Pozrieť ďalší tovar v kategórií

Výdatne testovaný v škandinávskych kopcoh bol Ecobike RS vybraný za najlepší model vo svojej triede. Rovnako ako výkon motora aj komfort jazdy ocenili užívatelia počas testovania v Nórsku piatimi hviezdičkami!Po stovkách najazdených kilometrov v horách a lesoch sme presvedčení, že s týmto novým bicyklom prekonáte menšie ale aj väčšie výzvy.

Ecobike RS 19 je nástupcom užívateľmi oceneným predošlým modelom Speed MTB. Elektrobicykel so stredovým centrálnym motorom 48 V dokáže vyvinúť vyšší krútiaci moment ako 80 Nm. Vďaka tomu môžete jazdiť do akéhokoľvek kopca bez veľkého kopca s minimálnym úsilím a bez toho aby ste sa zadýchali. Inteligentný systém podľa sily pedálovania vyhodnotí automaticky potrebu podpory, tým je zabezpečená efektivita maximálnej účinnosti. Riadiaca jednotka stále monitoruje spôsob jazdy a tomu prispôsobuje podporu motora. 

V závislosti od potreby užívateľa sú k dispozíci dve batérie 48V s kapacitou 10,4 Ah alebo 12,8 Ah. Batérie umožňuje prekonať vzdialenosť medzi 90-120 km. Treba mať na pamäti, že dojazd v značnej miere záleží od jazdných podmienok a nastavenía jazdy, ktoré si zvolíte. Jednoduchú komunikáciu s Ecobike RS zabezpečí displejLCD, pomocou ktorého sa sledujú informácie o prejazdených km, maximálnej a priemernej rýchlosti a stave batérie. Displej obsahuje vstup pre USB, kde môžete nabiť svoj telefón alebo iné zariadenie. Súčasne s panelom ovládanie je spojená páčka akcelerátora.

Okrem solídnej konštrukcie je RS19 vybaveným kvalitnými komponentmi. K dispozícii je prehadzovač Shimano Deore s 10 prevodmi a tiež hydraulické kotúčové brzdy Shimano Alivio, a akékoľvek nerovnosti terénu výborne tlmí vidlica so vzduchovým odpružením XCR 32Air LO-R nastaviteľnou podľa váhy užívateľa.Na zadnom prehadzovači možno použiť blokádu aby ste minimalizovali vibrácie reťaze počas jazdy v ťažkom teréne.

 

 

Výrobca: Ecobike
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 5903317860419
Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.