E-Skútre

SXT elektrický skúter Yadea G5, čierny matný

2 999,00 €
Dostupnosť: na objednávku
elektrický skúter s výkonom 2300W a dojazdom 80 km!
- +

Elektroskúter Yadea G5 nastavuje latku vysoko v mnohých ohľadoch. Konštrukcia pozostáva z ocele valcovanej za studena, ktorá zvláda aj najtvrdšie vibrácie bez akýchkoľvek poškodení. Zadná náprava pozostáva z vysoko pevného hliníka s dvojitým odpružením a maximálnym zaťažením 155 kg. Takisto predná vidlica s dvojitým odpružením spoľahlivo tlmí nerovnosti vozovky a poskytuje vynikajúce jazdné vlastnosti.

Pohon elektroskútru G5 pozostáva z bezkartáčového motora GTR 3.0 s maximálnym výkonom 2.300 W, prevádzkovým napätím 60V a krútiacim momentom 120 Nm. Riadiaca jednotka s vektorovým riadením umožnuje dosahovať maximálnu rýchlosť 45 km/h. Potrebnú energiu dodáva batéria 60V 32Ah Lithium Ion, s článkami Panasonic 18650, ktoré používa Tesla pri modele S. Kapacita batérie 1920 Wh postačí na dojazd 80 km. Batériu je možné vybrať zo skútra a nabiť kdekoľvek v zásuvke na 230V pomocou nabíjačky chránenej normou IP67. Nabíjanie trvá maximálne 8 hodín. 

Na riadítkach sa nachádza 7 palcový VA LCD vysoko kontrastný displej s automatickou reguláciou svetlosti, ktorý informuje o rýchlosti, stave batérie, zvolenom rýchlostnom stupni, prejazdenej vzdialenosti, prepojení s mobilným telefónom a o ďalšom. V zmysle čo najviac znepríjemniť život možnému zlodejovi, G5 je vybavený alarmom a imobilizérom.

Veľké 12 palcové kolesá zaručujú stabilitu na cestách. Obe sú vybavené 220 mm plne hydraulickými kotúčovými brzdami. Skúter je určený pre 2 osoby a obsahuje pohodlné sedadlo, pod ktorým sa nachádza úložný priestor s obsahom 26 litrov. Dodatočne možno skúter vybaviť batožinovým boxom, ktorý sa namontuje v zadnej časti. Celkovo váži elektroskúter 96 kg z čoho 11 kg pripadá na batériu.

Ďalšou vymoženosťou skútru Yadea G5 je funkcia Keyless Go kľúča, ktorý dokáže skúter odblokovať a aktivovať aj bez teho, aby ste museli siahnuť do vrecka po kľúč. Na riadítkach sa nachádza aj USB vstup pre pohodlné nabíjanie mobilu alebo iného zariadenia počas jazdy.

Kód produktu: ESCG5.6
Výrobca: SXT-Scooters
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 4260609324129
Záruka: 24 mesiacov
Šírka: 70 cm
Výška: 115 cm
Dĺžka: 181 cm
Brzdové svetlo: Áno
Čas nabíjania: 8 h
EU – homologizácia (EEC): Áno
Kick-start funkcia: Nie
Kolesá: 12"
Materiál: oceľ valcovaná za studena
Maximálna rýchlosť: 45 km/h
Maximálne zaťaženie: 155 kg
Maximálny dojazd: 80 km
Maximálny výkon: 2,300 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu
Stúpanie: 15 °
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.