E-Kolobežky

KAABO SKYWALKER 10S PLUS

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.
Pozrieť ďalší tovar v kategórií

 

 

Objavte najnovší model série Skywalker od značky Kaabo, ktorý si zachováva dizajn podobný Skywalkeru 8. Vďaka vylepšenému vybaveniu ponúka Skywalker 10S + lepšie možnosti. Spoločnosť Kaabo pokračuje vo vývoji svojich modelov a pre naše najväčšie potešenie ponúka čoraz viac športových aj mestských kolobežiek.

 

Vďaka triezvemu a elegantnému dizajnu vyniká táto kolobežka Kaabo Skywalker 10S + a je predurčená k tomu, aby sa stala obrovským hitom v uliciach. Či už ste amatér alebo odborník, pri jazde na tejto elektrickej kolobežke Kaabo sa budete určite baviť.

 

Táto kolobežka je vybavená dvojitým bezkartáčovým motorom, každý s výkonom 1 000 W,  predstavuje poriadnu silu. K tomu sa pridáva veľká batéria 60V23,4Ah. Kapacita tejto batérie vám dáva značnú slobodu dojazdu až do 90 km, čío je pre kolobežku v tejto kategórii jednoducho pozoruhodné. Vďaka tomu sa môžete voľne pohybovať bez obáv veľmi dlhý čas a ufujazdiť spústu kilomentrov.

 

Skywalker 10S + vás bude sprevádzať rovnako tak pri každodenných cestách, ako aj pri občasných dlhších výletoch.

 

Pri jazde mimo mestskej premávky je možné dosiahnuť maximálnu rýchlosť 60 km / h. Zažijte vďaka tomu skutočne krásny pocit a  a jedinečné zážitky. Výkon tejto kolobežky vám umožní stúpať skutočne na ostrých svahoch do úrovne 30% . Všimnete si tiež jej  hmotonosť 30 kg, ktorá je značná, ale oprávnená kvôli mnohým benefitom, ktoré so sebou Skywalker 10S+ prináša.

 

Kaabo Skywalker 10S + poskytuje okrem svojho výkonu aj pohodlie a bezpečnosť. Jeho rozmanité vybavenie umožňuje skutočne ponúknuť vynikajúci zážitok a veľmi znateľnú jazdnú kvalitu.

 

Jeho predné a zadné odpruženie umožňuje absorbovať rôzne otrasy a nedostatky vozovky. Nech už je povrch akýkoľvek, užijete si kvalitný zážitok z jazdy.

 

K tomu sú pridané plne hydraulické predné a zadné brzdy a tiež elektronická brzda. To vám dáva príležitosť plne využiť silu svojho skútra. Uistite sa, že môžete kedykoľvek spomaliť alebo dokonca plynulo zastaviť. Kvalita brzdenia vám umožní reagovať v prípade núdzového brzdenia.

So svojimi 10-palcovými kolesami s nafukovacími pneumatikami ponúka Kaabo Skywalker 10S + maximálny komfort. To v skutočnosti prinesie dobrú kvalitu absorpcie vozovky pre lepšie využitie.

Pre lepšiu viditeľnosť Skywalker 10S + ťaží z výkonného svetla vpredu aj vzadu. Pre optimálne zabezpečenie budete viditeľný vo dne aj v noci. Jeho inteligentný LCD displej na riadidlách vám umožňuje ovládať rýchlosť, nabitie batérie alebo jazdný režim.

Kód produktu: KBSW10S.1
Výrobca: Kaabo
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 7141211437636
Záruka: 24 mesiacov
EU – homologizácia (EEC): Nie
KERS technológia (rekuperácia): Nie
Kick-start funkcia: Áno
Maximálna rýchlosť: 25 km/h *(podľa EU legislatívy)
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Maximálny dojazd: 90
Maximálny výkon: 2,000 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu, bočné
Stúpanie: 30 °
Tempomat: Áno
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Váha (s batériou): 30 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.