E-Kolobežky

DUALTRON THUNDER, black

3 390,00 € 3 290,00 €
Dostupnosť: na centrálnom sklade
elektrická kolobežka s dojazdom 100 km!
- +

Dualtron Thunder je viac ako bežný mestský dopravný prostriedok. Je to vozidlo, ktoré si nájde svoje uplatnenie vo všetkých podobách mobility. Jeho kolesá, sila a úžitkové vlastnosti znamenajú všestranné využitie počas celého dňa. Vzhľadom na výkon a rýchlosť je Minimotors Dualtron Thunder výslovne určený pre dospelých, najmä tých s hmotnosťou do 120 kg.

 

Elektrická kolobežka Dualtron Thunder je modelom už tretej genáracie v rade Dualtron. Od konceptu po montáž tento model vytvorila spoločnosť Minimotors, ktorá skonštruovala svoj výrobný model v centrálnom závode v Južnej Kórei.

Kvalita tohto modelu, rovnako ako všetkých výrobkov spoločnosti Minimotors, je na tej najvyššej úrovni. Dualtron Thunder predstavuje záruku splnených očakávaní. Výkonná, elegantná, stabilná, vybavená rôznymi systémami, ktoré zlepšujú jej výkon. Dualtron Thunder od Minimotors bola navrhnutá tak, aby vás doviedla ďalej stále rýchlejšie a rýchlejšie.

 

Dualtron Thunder je jednou z najvýkonnejších a najrýchlejších elektrických kolobežiek na trhu. Začína sa približovať k výkonu skútra alebo motocykla.

Rovnako ako všetky modely Dualtron, aj Thunder je vybavený dvoma motormi, každý s výkonom 2700 W. Celkový výkon týchto dvoch motoroch predstavuje  5400 W, čo umožňuje tomuto stroju jazdiť až rekordnou rýchlosťou 85 km / h. To bezpodmienečne vyžaduje  nosenie ochrannej výstroje v podobe prilby, chráničov kolien a lakťov.

 

Táto kolobežka sa nebojí ťažkých, nepraktický podmienok. Vylepšené je hlavne odpruženie (systém PROFlex, známy a rozšírený v motoristickom športe), ktoré poskytuje mäkkosť a pohodlie pri jazde. Je nastaviteľné na 5 rôznych úrovní podľa tuhosti.

 

Elektrická kolobežka Dualtron Thunder je vybavená dvojitým brzdným systémom, a to hydraulickou brzdou na prednom kolese a kotúčovou brzdou na zadnom kolese. Okrem toho ešte týmto dvom tradičný systémom asistuje elektronická brzda. Toto brzdenie je efektívnejšie, poskytuje vynikajúce riadenie a stabilitu pre celkovú bezpečnosť jazdca. A vzhľadom na rýchlosť, ktorú kolobežka dokáže dosiahnuť, je vybavená práve tým najlepším možným brzdovým systémom.

 

Ako si najlepšie užiť čaro jazdy bez toho, aby ste sa museli obávať výdrže batérie a dojazdu? S Dualtron Thunder  zdoláte až ohromujúcich 100 km na jedno nabite, vďaka výkonnej  60 V 35 Ah lítium-iónovej batérii od LG.  Dualtron Thunder sa preto perfektne hodí na dlhé vzdialenosti.

 

Dualtron Thunder je viac ako bežný mestský dopravný prostriedok. Je to vozidlo, ktoré si nájde svoje uplatnenie vo všetkých podobách mobility. Jeho kolesá, sila a úžitkové vlastnosti znamenajú všestranné využitie počas celého dňa. Vzhľadom na výkon a rýchlosť je Minimotors Dualtron Thunder výslovne určený pre dospelých, najmä tých s hmotnosťou do 120 kg.

 

Vylepšenia modelu Dualtron Thunder:

 

  • bezdušové pneu 

pneu kolobežky sú bezdušové, široké, stabilné s 11" priemerom. Kolesá vďaka svojej veľkosti lepšie tlmia nárazy a lepšie sa zvláda nerovný terén.

 

  • odpruženie - PROFlex systém nastaviteľný na 5 rôznych úrovní
  • brzdový systém - kotúčová, elektronická a hydraulická brzda
Kód produktu: DTNTHR
Výrobca: Dualtron/Minimotors
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Šírka: 61 cm
Výška: 122 cm
Dĺžka: 124 cm
Brzdové svetlo: Nie
Čas nabíjania: 18 h
EU – homologizácia (EEC): Nie
KERS technológia (rekuperácia): Nie
Kick-start funkcia: Áno
Kolesá: 11"
Materiál: Hliník
Maximálna rýchlosť: 25 km/h *(podľa EU legislatívy)
Maximálny dojazd: 100 km
Maximálny výkon: 5,400 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu
Rozmery v rozloženom stave: 124 x 122 x 61 cm
Stúpanie: 35 °
Tempomat: Áno
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Váha (s batériou): 43 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.