E-Kolobežky

KAABO MANTIS 8 PLUS, black

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.
Pozrieť ďalší tovar v kategórií

 

Elektrická kolobežka Kaabo Mantis 8 Plus završuje tento nový rad. Okrem Mantis 8 Lite a Mantis 8 vyvinula spoločnosť Kaabo tretí model, ktorý je tým najvýkonnejším z tohto radu. Jeden z lídrov na trhu s elektrickou mobilitou nás opäť prekvapuje.

 

Tento nový model predstavuje variáciu úspešného modelu Mantis. Súčasne si zachováva rovnako triezvy a kultivovaný dizajn. Mantis 8 Plus, ktorý je praktický a ľahko použiteľný, vás jednoducho zvedie.

 

Kaabo Mantis 8 Plus je k dispozícii vo viacerých farbách, takže vyniknete z davu a využijete všetky výhody a vlastnosti tohto nového šperku. 

 

Táto verzia je najvýkonnejšia z rady Mantis 8. Má dva výkonné motory, každý s výkonom 800 W, čo predstavuje celkový výkon 1 600 W. Výkon týchto motorov je markantný, kedže umožňuje kolobežke dosiahnuť vysokú rýchlosť 55 km / h (mimo mestskej premávky).

 

K tomu sa pridáva výkonná batéria 52V24,5Ah. Umožňuje vám dosiahnuť značný dojazd 80 km, čo je pre elektrickú kolobežku priam úžasné. Kolobežku teda môžete použiť aj na svoje každodenné výlety alebo na príležitostné jazdy.

 

Navyše táto kolobežka Vám neraz nahradí auto či verejnú dopravu.

 

Kombinácia motorov a batérie vám dáva možnosť stúpania po svahoch o 30 °. Musíme tiež vziať do úvahy jej hmotnosť 27,6 kg, ktorá je pre kolobežku v tejto kategórii primeraná. Nakoniec, ako sme zvyknutí aj u ostatných modelov, aj táto kolobežka je skladacia, takže vám umožní prepravu a uskladnenie, kamkoľvek budete chcieť. 

 

Okrem pôsobivých technických vlastností vám Kaabo Mantis 8 Plus ponúka bezpečnosť a pohodlie. Táto nová kolobežka, vybavená najlepšími možnosťami, vás nenechá ľahostajnými.

 

Jej predné a zadné odpruženie zaisťuje maximálny komfort. Tlmiče skutočne pohlcujú všetky otrasy a nedostatky vozovky, takže ich veľmi necítite. Či už jazdíte po asfalte alebo inej ceste, budete môcť profitovať z optimálnej kvality jazdy.

 

Táto elektrická kolobežka má tiež plne hydraulické kotúčové brzdy. Tento systém umožňuje rýchlo a efektívne brzdiť a byť pritom flexibilný. To je skutočné plus pre zaistenie pohodlia a bezpečnosti počas jazdy touto elektrickou kolobežkou.

 

Nakoniec si môžeme všimnúť 8 palcové kolesá a bezdušové pneumatiky, ktoré ponúkajú optimálnu kvalitu absorpcie počas vašich výletov.

Kód produktu: KBMTS8P.1
Výrobca: Kaabo
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 7141211438268
Záruka: 24 mesiacov
Šírka: 56 cm
Výška: 119 cm
Dĺžka: 116 cm
Brzdové svetlo: Áno
EU – homologizácia (EEC): Nie
Kick-start funkcia: Áno
Kolesá: 8" bezdušové
Maximálna rýchlosť: 25 km/h *(podľa EU legislatívy)
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Maximálny dojazd: 80 km
Maximálny výkon: 1,600 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu, bočné odrazové
Rozmery v rozloženom stave: 116 x 119 x 56 cm
Rozmery v zloženom stave: 116 X 47,8 x 56 cm
Stúpanie: 30 °
Tempomat: Áno
Typ brzdy: kotúčové hydraulické
Váha (s batériou): 28 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.