E-Skútre

SXT elektrický skúter Yadea C1S, modrá

3 299,00 €
Dostupnosť: do 5 dní
elektrický skúter s výkonom 2200W a dojazdom 80 km!
- +

Nový skúter yadea C1S je produktom dizajnérskej spoločnosti KISKA, ktorá už okrem iného implementovala mnoho návrhov produktov pre známeho výrobcu motocyklov KTM. Výsledkom je skvelej práce je víťazstvo v súťaži Reddot Design Award 2020.

 

Veľké, okrúhle splývajúce povrchy s plne integrovaným predným svetlom LED a zadným svetlom LED sú okamžite viditeľné. Do dizajnu je plne integrovaný aj veľký 5-palcový LCD displej s vysokým rozlíšením a vynikajúcim kontrastom pre dokonalú čitateľnosť za každých svetelných podmienok. Skúter má tiež svetelný senzor, ktorý automaticky zapína a vypína hlavné svetlomety napríklad v tme alebo v tuneli.

 

Pre zásobovanie energie slúži odnímateľná a externe nabíjateľná lítium-iónová batéria 60 V 32 Ah s 18650 článkami od spoločnosti Panasonic. Prevádzková teplota batérie je od -22 ° C do maximálne 55 ° C ° a umožňuje celkový dojazd až 80 km na jedno nabitie batérie.

 

Skúter má funkciu bezkľúčového ovládania. Toto umožňuje aktiváciu elektrického skútra yadea C1S bez toho, aby ste museli vytiahnuť kľúč z vrecka. Inteligentná multifunkčná riadiaca jednotka aktivuje a deaktivuje skúter, v prípade potreby otvorí sedadlo a zároveň uzamkne zámok volantu.

 

Veľkosť sedadla ponúka ľahký a pohodlný priestor pre 2 osoby vrátane 25 litrového úložného priestoru, do ktorého sa dá ľahko umiestniť helma.

 

Na riadidlách sú umiestnené všetky ovládacie tlačidlá svetiel a diaľkových svetiel, ako aj klaksón, smerovky atď. Všetky ovládacie jednotky majú tlačidlá s mikrospínačmi, ktoré sa neopotrebujú.

 

Na prednej časti vľavo je tiež pripevnená druhá odkladacia priehradka s krytom, vo vnútri ktorej je USB vstup pre mobilné zariadenia.

 

Hydraulický brzdový systém CBS je namontovaný na prednej a zadnej časti 12-palcových ráfikov. Pneumatiky sú 90 / 90-12 vpredu a 100 / 80-12 56J vzadu. Zadné odpruženie tvoria 2 hydraulické tlmiče, predná náprava má dvojité odpruženie. Konštrukcia skútra sa skladá z vodotesného utesneného rámu z oceľových rúr valcovaných za studena. Lakovanie na skútra pochádza od dizajnéra Beckersa zo Švédska.

 

Zabudovaný vysokovýkonný motor 2200 W GTR 3.0 je vodotesný s krytím IP57 a bez námahy zrýchli skúter yadea C1S na rýchlosť 45 km / h. To je riadené takzvaným FOC vektorovým riadením.

Kód produktu: ESCC1.5
Výrobca: SXT-Scooters
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 4260609324174
Záruka: 24 mesiacov
Šírka: 72 cm
Výška: 121 cm
Dĺžka: 179 cm
Brzdové svetlo: Áno
EU – homologizácia (EEC): Áno
Kick-start funkcia: Nie
Kolesá: 12"
Materiál: oceľ valcovaná za studena
Maximálna rýchlosť: 45 km/h
Maximálne zaťaženie: 171 kg
Maximálny dojazd: 80 km
Maximálny výkon: 2,200 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu
Stúpanie: 12 °
Tempomat: Áno
Typ brzdy: hydraulické kotúčové CBS
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.