E-Kolobežky

Nami Burn E, čierna

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.
Pozrieť ďalší tovar v kategórií

Predstavenie elektrickej Burn E od spoločnosti NAMI

 

Túto elektrickú kolobežku od eRevolution si jednoducho nesmiete nechať ujsť.

 

Nová značka elektrickej kolobežky Nami spôsobuje senzáciu a rýchlo pochopíte prečo.

Burn E je považovaný za špičkový kolobežku s mimoriadnym výkonom a elegantným dizajnom. Okrem toho, že je nová elektrická kolobežka konkurencieschopná, bola navrhnutá tak, aby čo najlepšie splnila vaše očakávania. Toto malé monštrum je robustné, výkonné s vysokým doajzdom a sľubuje vám úžasné pocity a neporovnateľný jazdný komfort.

 

Technické vlastnosti Nami Burn E

 

Nami Burn E, oveľa viac ako jednoduchá elektrická kolobežka,  ponúka vám skutočný zážitok a umožní vám prežiť intenzívne chvíle.

 

Ste fanúšikom rýchlosti a milujete ohromujúci výkon? Nami Burn E je pre vás ako stvorený! Je zložený z dvoch motorov, každý s výkonom 1 500 W (s maximom 1 800W), a patrí k najvýkonnejším na súčasnom trhu. Krútiaci moment motora je jednoducho ohromujúci. Uhádli ste, že vďaka svojmu motoru vás tento malý klenot bude poháňať do rýchlo dosiahnuteľných otáčok *. Systém je podporavaný batériou 72V35Ah. Táto super sila vám dá až 150 kilometrov dojazd, proste absolútna špičková hodnota, ktorú Nami Burn E ponúka. Táto elektrická kolobežka, ktorá je rekordérom, bola navrhnutá tak, aby dokázala prekonávať veľké vzdialenosti na všetkých druhoch terénu.

Kvalita vybavenia a vlastnosti modelu Burn E z nej robia výberovú elektrickú kolobežku s hmotnosťou 47 kg.

 

Optimálne pohodlie a bezpečnosť

 

Inžinieri a dizajnéri spoločnosti Nami vám chceli ponúknuť najlepšiu kvalitu a najlepšie možné skúsenosti s týmto modelom Burn E. Vaša bezpečnosť a pohodlie je prioritou.

 

Pre začiatočníkov má avantgardný vzhľad výrazný charakter. Burn E je „agresívna“ elektrická kolobežka s celkovým „čiernym“ vzhľadom. Aby vyvážila svoj vzhľad, Nami pridal LED svetlá v spodnej časti podvozku a výkonný svetlomet umiestnený pod riadidlami. Riešenie, ktoré zaisťuje vašu vlastnú viditeľnosť a umožňuje si vás všimnúť vo dne aj v noci.

 

Z hľadiska sily kolobežky sa inžinieri Nami rozhodli okrem klasickej elektrickej brzdy vybaviť aj plne hydraulickými brzdami (vpredu a vzadu). Preto sa nemusíte báť, boli vyvinuté tak, aby zvládli všetky druhy brzdenia pri akejkoľvek rýchlosti. Nakoniec, aby sme vám čo najlepšie zaistili pohodlie na palube, je Burn E vybavený nastaviteľným 165 mm odpružením.

 

Inovácie nepoznajú hraníc. Ako ste si iste všimli, displej Nami Burn E vyzerá ako malý tablet, na ktorom môžete v reálnom čase ovládať rôzne programy. Tento displej je vodotesný a farebný a umožní vám ovládať rýchlosť, voliť medzi 5 jazdnými režimami, aktivovať (alebo deaktivovať) tempomat a mnoho ďalších funkcií, ktoré vám umožní objaviť!

 

Nakoniec hliníkový rám a karbónová tyč riadenia zabezpečujú pevnosť a vyváženosť tejto elektrickej kolobežky.

 

Niet pochýb o tom, že Nami Burn E je TOP kolobežka. Robustná, športová, s obrovským dojazdom a pohodlná, to sa vám môže len páčiť.

Výrobca: NAMI
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.