E-Kolobežky

Nami Burn E, čierna 32Ah - kolobežka s najdlhším dojazdom!

4 490,00 €
Dostupnosť: do 5 dní
- +

 

Predstavenie elektrickej Burn E od spoločnosti NAMI

 

Túto elektrickú kolobežku od eRevolution si jednoducho nesmiete nechať ujsť.

 

Nová značka elektrickej kolobežky Nami spôsobuje senzáciu a rýchlo pochopíte prečo.

Burn E je považovaný za špičkový kolobežku s mimoriadnym výkonom a elegantným dizajnom. Okrem toho, že je nová elektrická kolobežka konkurencieschopná, bola navrhnutá tak, aby čo najlepšie splnila vaše očakávania. 

 

Najprudšia akcelerácia vo svojeje triede

 

Nami Burn E2-MAX, oveľa viac ako jednoduchá elektrická kolobežka,  ponúka vám skutočný zážitok a umožní vám prežiť intenzívne chvíle.Vďaka riadiacej jednotke s funkciou sinevawe sa postará o dokonalé, hladké zrýchlenie. Po zatlačení páčky akcelerátora nebudete mať pocit nepríjemeného trhnutia, naopak bude to plynulé zrýchlenie a zároveň tak silné, že sa tým nemôže pochváliť žiadna iná elektrická kolobežka.

 

 

Ste fanúšikom rýchlosti a milujete ohromujúci výkon? Nami Burn E2-MAX je pre vás ako stvorený! Je zložený z dvoch motorov, každý s výkonom 1 500 W (s maximom 1 800W), a patrí k najvýkonnejším na súčasnom trhu. Točivýmoment motora je jednoducho ohromujúci. Uhádli ste, že vďaka svojmu motoru vás tento malý klenot bude poháňať do rýchlo dosiahnuteľných otáčok *. Systém je podporavaný batériou 72V32Ah. Táto super sila vám dá až 86 kilometrov dojazd, odskúšaný v reálnych podmienkach. Táto elektrická kolobežka, ktorá je rekordérom, bola navrhnutá tak, aby dokázala prekonávať veľké vzdialenosti na všetkých druhoch terénu.

Kvalita vybavenia a vlastnosti modelu Burn E2-MAX z nej robia výberovú elektrickú kolobežku s hmotnosťou 47 kg.

 

33% stúpanie? Žiadny problém

 

Mnohí z nás sa pohybujú v prostredí kde neraz treba zdolať aj strmejšie kopce, či dlhšie stúpania. Kolobežka Nami Burn E2-MAX v tomto teste obstála nad očakávanie, a nerobí jej problém ani stúpanie nad 30%

 

Najodolnejšia a spomedzi všetkých a spoľahlivá

 

Inžinieri a dizajnéri spoločnosti Nami vám chceli ponúknuť najlepšiu kvalitu a najlepšie možné skúsenosti s týmto modelom Burn E2-MAX. Vaša bezpečnosť a pohodlie je prioritou.

 

Pre začiatočníkov má avantgardný vzhľad výrazný charakter. Burn E2-MAX je „agresívna“ elektrická kolobežka s celkovým „čiernym“ vzhľadom. Aby vyvážila svoj vzhľad, Nami pridal LED svetlá v spodnej časti podvozku a výkonný svetlomet umiestnený pod riadidlami. Riešenie, ktoré zaisťuje vašu vlastnú viditeľnosť a umožňuje si vás všimnúť vo dne aj v noci. Pocit bezpečnosti dopĺňa hlasný klaksón.

 

Z hľadiska sily kolobežky sa inžinieri Nami rozhodli okrem klasickej elektrickej brzdy vybaviť aj plne hydraulickými brzdami NUTT (vpredu a vzadu). Preto sa nemusíte báť, boli vyvinuté tak, aby zvládli všetky druhy brzdenia pri akejkoľvek rýchlosti. Nakoniec, aby sme vám čo najlepšie zaistili pohodlie na palube, je Burn E vybavený nastaviteľným 165 mm odpružením. Štandard vodotesnosti IP55 síce nie je najvyšší, no postačujúci nato aby ste sa mohli presunúť z miesta na miesto aj počas dažďa.

 

Inovácie nepoznajú hraníc. Ako ste si iste všimli, displej Nami Burn E2-MAX vyzerá ako malý tablet, na ktorom môžete v reálnom čase ovládať rôzne funkcie. Tento displej je vodotesný a farebný a umožní vám ovládať rýchlosť, voliť medzi 5 jazdnými režimami, aktivovať (alebo deaktivovať) tempomat a mnoho ďalších funkcií, ktoré objavíte.

 

 

Nakoniec hliníkový rám a karbónová tyč riadenia zabezpečujú pevnosť a vyváženosť tejto elektrickej kolobežky. Dobre k nim ladí aj originálny stojan.

 

Niet pochýb o tom, že Nami Burn E je TOP kolobežka. Robustná, športová, s obrovským dojazdom a pohodlná, to sa vám môže len páčiť.

Kód produktu: NMBEV.1
Výrobca: NAMI
Typ tovaru: Nové
EAN kód: 3770021054005
Záruka: 24 mesiacov
Kolesá: 11" bezdušové
Materiál: Hliník/carbon
Maximálna rýchlosť: 95 km/h skutočná testovaná rýchlosť
Maximálny dojazd: 86 km skutočný testovaný dajazd
Maximálny výkon: 3,000 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu
Stúpanie: 33 °
Typ batérie: LG/Panasonic/Samsung 72V 32Ah
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Váha (s batériou): 47 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.