E-Kolobežky

TEVERUN BLADE X, red, 24Ah

2 190,00 €
Dostupnosť: na centrálnom sklade
- +

Kolobežka BLADE X je výsledkom spolupráce dvoch spoločností TEVERUN a MINIMOTORS. Je to skvelé spojenie moderného dizajnu allroad kolobežiek a roky osvedčených komponentov, ktorá MINIMOTORS vyrába.

4000W výkon zaisťujú 2 motory, úplne rovnaké aké nájdete aj kolobežke Dualtron 3. Veľmi efektná a pevná je riadiaca tyč s podložkou riadítok značky CARBONREVO. Túto značku poznajú predovšetkým nadšenci tunningu kolobežiek. Konštrukcia prednej a zadnej vidlice má veľmi zaujímavý dizajn. Nájdeme tú pružinové tlmiče o veľkosti 165 mm.

Kolobežka BLADE X sa ovláda kľúčom.  Na riadítkach nájdeme klasické ovládacie moduly režimu jazdy ECO/TURBO,  SINGLE/DUAL, či výstražný klaksón. LED osvetlenie je silnou stránkou kolobežky. Nástupná plocha je krásne osvetlená bočným LED panelom. Okrem toho v podvozkovej časti nechýba predné ani zadné LED. Svetelnú výbavu dopĺňujú v neposlednom rade zadné smerové svetlá.

Hydraulické kotúčové brzdy s priemerom kotúča 160 mm sú taktiež efektné a vylepšené, rovnaký typ bŕzd nájdeme u kolobežiek Bluetran Lightnning či SXT Beast Pro. Pneumatiky sú dušové s dvojdielnymi ráfkami o veľkosti 10 x 3"

Batéria 60V 24Ah pozostáva už z modernejších článkov 21700. Na jedno nabitie umožní dojazd maximálne 80 km. Zvyšné komponenty tvorí riadiaca jednotka 30A od Minimotors a 12V/5A konverter. Pre bezpečnejšie nabíjanie bol použitý novší typ konektora, ktorý je kompaktibilný s novšími konnetormi používanými u kolobežiek Dualtron.

Na riadítkach nájdeme štýlové ergonomické gripy, príjemné na uchopenie a zároveň dobre ladiace ku kolobežke. Celkovo je kolobežka je veľmi pekné farebné zladená z čiernej a červenej farby. 

 

Kód produktu: TVNBX.1
Výrobca: Teverun
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Kolesá: 10" dušové
Maximálna rýchlosť: 80 km/h
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Maximálny dojazd: 80 km
Maximálny výkon: 4,000 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu, smerové, osvetlenie podvozku
Rozmery v rozloženom stave: 117 x 24,5 x 131,5 cm
Rozmery v zloženom stave: 117 x 24,5 x 63 cm
Tempomat: Áno
Typ batérie: CN 60V 24Ah, články 21700
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Váha (s batériou): 38 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.