E-Kolobežky

SXT BEAST PRO

2 790,00 €
Dostupnosť: do 5 dní
- +

Výsledkom systematického a dôsledného vývoja je kolobežka SXT BEAST PRO. Tento model nesmie chýbať v triede výkonných športových elektrických kolobežiek ani náhodou. Každý jeden diel kolobežky si je hodný svojho miesta a tvorí koncept modelu, s ktorým treba rozhodne počítať.

Aby sme nechali hovoriť za seba samotné fakty, začnime tým, čo všetkých najviac zaujíma: dva motory s maximálnym výkonom 4800W zrýchlia kolobežku z 0 na 50 km/h za menej ako 6 sekúnd! Výkon, točivý moment a batéria vyženú kolobežku až  k maximálnej rýchlosti 85 km/h.

Batéria LG 60V 28,8Ah / 1728Wh s článkami 18650 zabezpečí dojazd do 60 km. Odpruženie je hydraulické a nastaviteľné. SXT potešilo rozšírenou základnou výbavou, v ktorej nájdete stabilizátor riadenia, väčšinou patriaci do doplnkovej výbavy kolobežiek v tejto cenovej triede. Žiadne otrasy, kývanie riadidiel či podobné rušivé momenty. 

Obe brzdy sú plne hydraulické a komfort z jazdy dotvárajú 11" dušové pneumatiky.

Okrem hlavného LED svetlomentu a zadného svetla zaujme efektné podsvietenie podvozku, pripomínajúce skôr osvetlenie auta, než tradičné preblikávajúce diódy na kolobežkách. Osvetlenie podvozku je možné podľa priania zapnúť a vypnúť. Efektné a výrazné sú tiež smerové svetlá ako ich poznáme u motocyklov, jedno z ďalších vylepšení, ktoré sa zaslúži pozornosť. Bezpečnostné prvky kolobežky dopĺňa klaksón.

Nástupná ploch a vnútorný box pre batériu sú dobre ochránené izoláciou pred prachom a vodu. Kolobežka SXT BEAST PRO spĺňa štandard ochrannej triedy IP54. 

Kód produktu: ESCBSTPR
Výrobca: SXT-Scooters
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Brzdové svetlo: Áno
Kolesá: 11" dušové
Materiál: hliníková zliatina 6061 T6
Maximálna rýchlosť: 85 km/h
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Maximálny dojazd: 60 km
Maximálny výkon: 4,800 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu, smerové, osvetlnie podvozku
Rozmery v rozloženom stave: 130 x 60,5 x 128 cm
Rozmery v zloženom stave: 130 x 60,5 x 48 cm
Tempomat: Áno
Typ batérie: LG 60V 28,8Ah, články 18650
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Váha (s batériou): 40 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.