E-Kolobežky

Ninebot Kickscooter F40E by Segway

719,00 €
Dostupnosť: dostupné od 24.04.2023.
- +

Ninebot by Segway Kicscooter F40E  je najvyšším spomedzi modelov F-série. Vyniká celým radom vylepšení. Vďaka silnejšiemu motoru a batérii s dojazdom až 40 km je ideálnym riešením pre tých, ktorí zdolávajú dlhšie trasy s častou jazdou do kopca.   

Elektrokolobežka Ninebot by Segway Kicscooter F40E má pevný a odolenjší rám z trojuholníkovej konštrukcie. Nízke tažisko zaisťuje stabilný pocit z jazdy. Systém skladania je jednoduchý, čo umožňuje prenášať kolobežku v aute, autobuse, alebo ju uchopiť v jednej ruke. 

Veľké 10" bezdušové pneumatiky s vrstvou dodatočného želé minimalizujú riziko prepichnutia. Dokonca jazda po "mačacíh hlavách" tak bude pohodlná a bezpečná.

Vďaka vylepšeniu sa batéria (367 Wh/10,2Ah) s technológiou SMART BMS nabije za 6,5 hodiny. Táto kolobežka je priam stvorená na dlhšie jazdy. Systém BMS riadi batériu tak, aby sa ňou neplytvalo, monitoruje jej výkon a zabráni pripadnémiu prebytiu, vybitu, prehriatiu či skratu.

Hlavnú brdzu s veľkým 140 mm kotúčom dopĺňa elektronický E-ABS, kolobežka tak brzdí skvelo a úplne bezpečne.

Kolobežka Ninebot by Segway Kicscooter F40E má svoj vlastný elegantný dizajn s kryštáľovo jasným LED displejom. Informuje o stave batérie, rýchosti, a režime jazdy. Dodatočná funkciu Bluetooth umožní spárovať kolobežku s mobilnou aplikáciou a získať tak viac možnosti či aktualizovať firmware.

Výrobca: Ninebot by Segway
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Brzdové svetlo: Áno
Čas nabíjania: 6
Kick-start funkcia: Áno
Kolesá: 10" bezdušové
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Maximálny dojazd: 40 km
Maximálny výkon: 350 Watt
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu
Stúpanie: 20 °
Tempomat: Áno
Typ batérie: 36V 10,2Ah
Typ brzdy: kotúčové mechanické + elektronická
Váha (s batériou): 16 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.