E-Kolobežky

NAMI BLAST MAX 40Ah - inovatívna kolobežka!

4 690,00 €
Dostupnosť: do 5 dní
- +

 

 

Efektivita, ktorá vydrží

 

Nami je značkou prémiových elektrických kolobežiek. Teraz prichádza na trh s novým modelom, ktorý v sebe skĺbil silu, komfort, dizajn a bezpečnosť. To presne vystihuje model Nami Blast. 

 

Nami chcelo v prvom rade zostaviť kolobežku s jedinečnými technickými vlastnosťami, aby jazda bola naozaj jedinečná. Nami Blast je určite konkurencie schopná, robustná, výkonná s vysokým dojazdom, odolná v teréne a zároveň pohodlne ovládateľná. Má teda všetky predpoklady na to, aby splnila vaše očakávania.

 

 

Nami Blast nie je možné porovnávať s bežnou elektrickou kolobežkou, pretože ponúka ďaleko viac. Pre adrenalínových nadšencov Nami navrhla super rýchly stroj s dvoma motormi o výkone 2 x 1500W. Výkonná 60V 40Ah batéria od LG vás odvezie až na 100 km vzdialenost. 

 

Patentovaná, unikátna predná vidlica

 

Vďaka 165 mm hydraulickému odpruženiu si tiež poradíte s každým typom terénu. Prinesie vám jazdný komfort, ktorý vás bude sprevádzať či už jazdou po asfalte alebo v nespevnenom teréne.

 

Pretože vaše pohodlie a bezpečnosť sú našou prioritou, inžinieri Nami pracovali na zaistení najvyššej možnej kvality produktu. S hliníkovým rámom a karbónovou tyčou riadenia je Blast robustná a skvele istí rovnováhu.

Pre bezpečné brzdenie, podobne ako Burn E, je Nami Blast vybavený plne hydraulickými brzdami LOGAN s priemerom 160 mm. Či už ste nútení brzdiť núdzovo alebo jednoducho chcete spomaliť, presvedčia vás o svojej účinnosti.

 

 

Aby bola zaistená vaša viditeľnosť vo dne aj v noci, Nami sa rozhodla vybaviť svoju kolobežku výkonným predným svetlometom a bočnými LED svetlami.

Tento nádych modernosti dodáva k úplne čiernemu vzhľadu futuristický prvok.

 

Kolobežka sa hrdí početnými nováciami. Je vybavená veľmi atraktívnym displejom, ktorý vyzerá ako malý tablet. Odolný voči vode, umožní vám ovládať rôzne nastavenia a možnosti v reálnom čase. Môžete tak sledovať svoju rýchlosť, zvoliť si režim jazdy, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Bezpochyby môžeme povedať, že Nami Blast je nevyhnutnosťou pre milovníkov vzrušenia. Veľmi športová, pevná s vysokým dojazdom, to sú hlavné atribúty, ktorými vás tento miláčik poteší.

Výrobca: NAMI
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Brzdové svetlo: Áno
Čas nabíjania: 8 h
Kolesá: 10" bezdušové
Maximálny dojazd: 100 km
Maximálny výkon: 3,000 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu, smerové, osvetlenie podvozku
Tempomat: Áno
Typ batérie: LG 60V 40Ah
Typ brzdy: hydraulické kotúčové 160 mm
Váha (s batériou): 45 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.