E-Kolobežky

NAMI BURN-E3 MAX

5 390,00 €
Dostupnosť: dostupné od 22.05.2023.
- +

 

 

Michael Sha a Johann Maugueret, zakladatelia značky Nami Electric spojili svoje znalosti v oblasti strojovej výroby a medzinárodného obchodu. S veľkým úspechom sa umiestnili na vrchole trhu elektromobility tým, že ponúkajú špičkové a inovatívne elektrické kolobežky.

 

Výkonné a spoľahlivé kolobežky Nami Burn-E 3 MAX ponúkajú predovšetkým pozoruhodný komfort vďaka vzduchovému odpruženiu. Táto technológia dodáva jazde ešte väčší komfort ako ponúkajú pružinové tlmiče, čo len zdokonaľuje pôžitok z jazdy. Hydraulické odpruženie KKE s nastavením odskoku je tiež dobrým riešením, ako absorbovať nerovnosti vozovky, čím sa obmedzí riziko pádu.

 

Na základe spotrebiteľských testov zožali verzie Nami Burn-e a Burn-e 2 veľký úspech. 2 1000 W motory, veľký dojazd, komfort a optimalizovaná bezpečnosť sú atribúty, ktoré vyniesli kolobežku až na stupeň víťazov.

 

Dnes nám Nami Electric ponúka ešte niečo lepšie: Burn-E 3 Max!

 

Nami Electric vyvinula elektrickú kolobežku s duálnym 2x1500W motorom, 72V 40AH batériou a 4-piestovými hydraulickými brzdami!

 

Tento produkt zaručuje pokojnú jazdu s vysokým dojazdom 110 km (hodnota sa môže líšiť v závislosti od hmotnosti vodiča, vozovky, jazdy atď.).

 

Napriek svojej váhe 50 kg (oproti 47 kg Burn-E 2) Nami Burn-E 3 MAX si zachováva jazdný komfort s ľahko ovládateľnými riadítkami a vyššou stabilitou.

 

Výrobca: NAMI
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Brzdové svetlo: Áno
Kolesá: 11" bezdušové
Maximálny dojazd: 110 km
Maximálny výkon: 3,000 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu, smerové, osvetlenie podvozku
Rozmery v zloženom stave: 135 x 124 x 31 cm
Tempomat: Áno
Typ batérie: 72V 40Ah
Typ brzdy: hydraulické kotúčové
Váha (s batériou): 50 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.