E-Kolobežky

Speedway Super Mini 4 Pro, black

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.
Pozrieť ďalší tovar v kategórií

 

Hľadáte pohodlnú elektrickú kolobežku? Chceli by ste niečo výkonné a zároveň efektívne? Potom je Minimotors Speedway Super Mini 4 Pro stroj pre vás. Táto nádherná a výkonná kolobežka Speedway super mini 4 Pro je vlastne „super“ verziou svojho náprotivku SW Mini 4 pro. Aj tento druhý model už predstavuje pozoruhodný výkon, tento nový super model vám zaručí ešte vyšší výkon na niekoľkých úrovniach, pričom zostane rovnako výkonný ako Mini 4 pro.

 

Je ťažké nájsť na trhu kolobežku v tejto triede, ktorá dokáže prekonať vzdialenosť viac ako 50 km.

 

Motor tohto modelu Speedway s výkonom 500 W vždy ohromuje. Umožňuje vám dosiahnuť maximálnu rýchlosť 45 km / h (mimo mestskej premávky) v super režime. Pri nastaviteľnej rýchlosti si môžete vybrať z režimov: pomalý (15 km / h), turbo (30 km / h) alebo super (45 km / h mimo mesta). Tento motor tiež produkuje dostatok energie na to, aby stúpal do svahov so sklonom 27 °.

 

Veľkou inováciou, ktorú Speedway Super Mini 4 Pro prináša oproti štandardnej verzii, je batéria. Tento model obsahuje 48 V a 16 Ah batériu vyrobenú spoločnosťou LG. To zaručuje vozítku dlhšiu životnosť ako pri štandardných batériách. Táto batéria sa predovšetkým vybíja menej rýchlo a pomalšie, čo umožňuje presnejšie vyhodnotiť  a odhadnúť reálny dojazd.

 

Táto optimalizácia sa ukázala ako nevyhnutná, pretože na batériách elektrických kolobežiek často dochádza k náhlym poklesom kapacity, čo spôsobuje nepríjemnosti. Často sú spôsobené hmotnosťou jazdca, terénom (napríklad pri stúpaní do kopcov) a chladným počasím.

 

Speedway Super mini 4 pro: stále praktický a ľahko ovládateľný

 

Rovnako ako Speedway mini 4, aj Speedway mini 4 super je ľahká a prenosná elektrická kolobežka, pretože váži iba 17 kg. Po zložení sa stane veľmi kompaktnou, takže ju môžete uložiť prakticky kdekoľvek a nezaberie priveľa miesta.

 

 

 

Kód produktu: SPDYSM4P.1
Výrobca: Speedway/Minimotors
Typ tovaru: Nové
Záruka: 24 mesiacov
Šírka: 53 cm
Výška: 118 cm
Dĺžka: 103 cm
EU – homologizácia (EEC): Nie
Kick-start funkcia: Nie
Kolesá: 8"
Materiál: Hliník
Maximálna rýchlosť: 45 km/h
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Maximálny dojazd: 50 km
Maximálny výkon: 500 Watt
Odpruženie: Predné a zadné tlmiče
Osvetlenie: LED vpredu aj vzadu
Rozmery v rozloženom stave: 103 x 118 x 53 cm
Rozmery v zloženom stave: 97 x 33 x 18 cm
Stúpanie: 27 °
Tempomat: Áno
Typ brzdy: bubnové + elektronická
Váha (s batériou): 17 kg
Používaním stránok prevádzkovateľa LIVECOR, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.